Dátum uvedenia nových Nokií je už známy

Po rušení veľkých technologických konferencií musia výrobcovia hľadať alternatívne cesty, ako predstaviť svoje nové zariadenia. Nokia už svoj dátum má a naznačuje možnú spoluprácu so značkou James Bond.

Pre koronavírus sa rušia technologické udalosti a po MWC sa neuskutoční ani Google I/O. Výrobcovia smartfónov sú tak nútení zmeniť svoje plány pri uvedení nových zariadení. 

Situácia sa dotýka aj Nokie, ktorá bola po zrušení vlastného eventu dlhší čas ticho. Mlčanie prelomil Juho Sarvikas, ktorý na svojom Twitter účte potvrdil, že nové Nokie uvidíme 19. marca.

Predstavenie sa uskutoční v Londýne a Sarvikas na udalosť láka krátkym videom, ktoré pripomína animáciu v štýle bondoviek. Mnohí sa preto domnievajú, že viceprezident HMD Global naznačuje možnú spoluprácu Nokie s filmovou licenciou Jamesa Bonda. Hovorí sa o tematickom príslušenstve či o smartfóne s označením Nokia 007. 

Na celej udalosti by sme mali vidieť Nokiu 8.2 5G so Snapdragonom 765G, Nokiu 5.2 a novú Nokiu 1.3. Takmer s určitosťou však nebudú chýbať aj nejaké prekvapenia.


Zdroj: Twitter

Diskusia k článku:

Začať diskusiu