4ka: Vianoce pokračujú nekonečnými odmenami pre verných

Najmladší operátor pokračuje vo vianočnej nádielke a pre verných zákazníkov prináša odmenu v podobe extra dát navyše za pravidelnú obnovu služieb.

Po štedrom bonuse na mobil a paušáloch SLOBODA+ na skúšku za 4 eurá na 30 dní, o ktorých sme písali koncom októbra v tomto článku, je tu pokračovanie vianočnej ponuky. 

Všetci zákazníci 4ky, ktorí si do 31. 1. 2022 aktivujú dátový balík GIGA či ktorýkoľvek z paušálov SLOBODA+ s automatickou obnovou, získajú ako benefit dvojnásobné dáta navyše natrvalo. Za cenu 2 eurá (z toho 1,33 GB je možné čerpať v EÚ), tak získajú dátový balík s objemom 2 GB. 

Benefit platí od aktivácie balíka pre každý ďalší obnovený balík natrvalo, resp. do prerušenia automatickej obnovy GIGA balíka. Dáta v balíku GIGA je možné využiť v 4G sieti 4ky a takisto aj v 3G sieti roamingového partnera v SR.  

Ako si aktivovať balík GIGA z obnovou?
1. Dátový balík GIGA s obnovou si môžete aktivovať jednoducho a rýchlo v mobilnej aplikácii Moja 4ka alebo sekcii Moja zóna na webe 4ky.
2. Aktivácia je možná aj zaslaním bezplatnej SMS v tvare GIGA na číslo 950, pričom deaktivácia je možná poslaním SMS v tvare GIGA STOP na číslo 950. Zaslaním SMS v tvare GIGA STAV zákazník zistí či má alebo nemá balík GIGA s obnovou aktivovaný.

Gigabajty dát navyše získajú aj verní zákazníci s paušálom SLOBODA+. Každý, kto si aktivuje akúkoľvek SLOBODU+ a bude si ju  pravidelne  bez prerušenia obnovovať, či už prostredníctvom kreditu alebo cez platobnú kartu, získa navyše 4 GB dát v SR. 

Benefit je tak možné využiť pri pravidelnej obnove paušálov SLOBODA 100+, SLOBODA 300+ a SLOBODA NEKONEČNO+. 

Ako si nastaviť automatickú obnovu paušálu SLOBODA+?
1. Zaregistrujte sa na zákazníckom portáli Moja zóna www.4ka.sk/moja-zona
2. Pridajte si 4ka telefónne číslo a uložte vašu platobnú kartu
3. Aktivujte si automatickú úhradu z platobnej karty za vybraný paušál SLOBODA+

Obidva benefity platia po celú dobu používania s pravidelnou obnovou a bez prerušenia

Zdroj: tlačová správa
 

Diskusia k článku:

Začať diskusiu