T-Mobile: Rýchly internet už aj v Bratislave

Tlačová správa:

BRATISLAVA, 16. december 2005 ? Spoločnosť T-Mobile Slovensko, a. s., dnešným dňom rozširuje pokrytie svojej mimoriadne atraktívnej služby Rýchly internet aj o Bratislavu, Dunajskú Stredu, Malacky a Lozorno. Zároveň výrazne zlepšuje pokrytie Košíc.

T-Mobile Slovensko ponúka svojím zákazníkom ďalší vianočný darček. Službu Rýchly internet od tejto chvíle môžu využívať aj zákazníci v Bratislave, Dunajskej Strede, Malackách a Lozorne. Zároveň bolo výrazne rozšírené pokrytie Košíc. Detailnú interaktívnu mapu aktuálneho pokrytia nájdu zákazníci na adrese www.rychlyinternet.sk v časti Pokrytie.

Zážitok najrýchlejšieho mobilného internetu na Slovensku tak môžu využívať zákazníci už v 29 mestách a stovkách menších obcí na území Slovenska. Aktuálne pokrytie obyvateľstva službou Rýchly internet je 33 %, pričom T-Mobile bude pokrytie naďalej rozširovať.

Všetci zákazníci môžu navyše využiť vianočnú akciu, vďaka ktorej budú využívať vysokorýchlostné pripojenie do internetu prostredníctvom technológie FLASH-OFDM počas prvých šiestich mesiacov iba za cenu 299 Sk bez DPH. Zvýhodnený mesačný poplatok 299 Sk bez DPH na prvých šesť mesiacov platí len pri objednaní služby do 31.12.2005.

T-Mobile poskytuje zákazníkom dve koncové zariadenia umožňujúce využívanie služby Rýchly internet. Pre stolový osobný počítač je určený Modem, ktorý zákazník k svojmu počítaču pripojí pomocou jediného kábla. Zákazníkom, ktorí službu Rýchly internet budú využívať vo svojom notebooku, je určená Dátová karta. Akciová cena Modemu je 990 Sk a akciová cena Dátovej karty je 2990 Sk.

V rámci mesačného poplatku za službu Rýchly internet má zákazník k dispozícii 10 GB voľných dát, cena za 1 GB nad rámec voľných dát je 299 Sk (bez DPH). Účtovací interval je 1 GB.

Služba Rýchly internet je založená na revolučnej bezdrôtovej technológii FLASH-OFDM. Vďaka nej je možné mobilne sa pripojiť do internetu rýchlosťou až 1 Mb/s, čo je až 10-násobne vyššia rýchlosť v porovnaní s bežným mobilným pripojením. Vďaka vysokej rýchlosti a takmer bezkonkurenčnej latencii (prenosovému oneskoreniu) je služba Rýchly internet plne porovnateľná s pevnými vysokorýchlostnými dátovými službami. T-Mobile Slovensko je prvým národným mobilným operátorom na svete, ktorý technológiu FLASH-OFDM priniesol svojim zákazníkom.

Pokryté lokality:

Banská Bystrica

Bratislava

Dunajská Streda

Galanta

Hlohovec

Košice

Kysucké Nové Mesto

Leopoldov

Malacky

Modra

Nitra

Nové Zámky

Pezinok

Piešťany

Prešov

Rajec

Rajecké Teplice

Senec

Sereď

Sládkovičovo

Sliač

Svätý Jur

Šaľa

Šurany

Trnava

Veľký Šariš

Vrbové

Zvolen

Žilina

Diskusia k článku:

Začať diskusiu