Na jeden záber: Huawei P30

Minuloročný top model série P20 patril medzi vydarené zariadenia. Aké vylepšenia prináša novší P30, sa dozviete z redakčného videa.

Kolega Matej, ktorý Huawei P30 testoval, chválil rozsvietenie 6,1'' displeja pohybom aj poklepaním na obrazovku, výbornú výdrž 3650 mAh batérie s rýchlym 22,5 W nabíjaním a najmä fotoaparáty.

Širokouhlý 16 Mpix fotoaparát disponuje automatickým zaostrovaním, čo je jeho konkurenčnou výhodou a nesklamú vás ani fotografie snímané v nočnom režime. Kvalitu fotoaparátov si môžete pozrieť na skúšobných snímkach v tradičnom článku Takto fotí Huawei P30.

Telefón ponúka "len" 3-násobné optické priblíženie, nie 5-násobné, ako jeho lepšie vybavený brat P30 Pro, no mnohých určite poteší. V galérii skúšobných fotografií nájdete dvojice a trojice záberov z jedného miesta, ktoré vám ukážu možnosti 0,6x, 1x a 3-násobného priblíženia.

Naše skúsenosti z testovania sme podrobne opísali v recenzii Huawei P30 - displejová a fotografická evolúcia a všetko dôležité o elegantnom dual SIM andride sa dozviete aj z Richardovej videorecenzie.

Videorecenzia

Chcete byť vždy v obraze? Sledujte náš YouTube kanál Fony.sk

Diskusia k článku:

Michal 17.05.2019 - 23:32

Mal som ho par dni doma a tie fotky co z toho lezu su neskutocne. Myslim ze ak chce niekto mensi mobil ako p30pro (aj lacnejsi),tak sklamany nebude. Nocny rezim a zoom parada,takisto spominany sirokouhly fotak.

Celá diskusia 5 príspevkov