Telekom: TOP5 najpredávanejších smartfónov a tabletov v marci

Víťaz sa síce nezmenil, Samsung Galaxy J6+ obhájil prvenstvo s veľkým odstupom, no zaradenie do ponuky Magenta 1 pomohlo k výbornému umiestneniu inému smartfónu.

Marcovým lídrom sa opäť stal lacný Samsung, ktorý je po uvedení vynoveného modelového radu Galaxy A posledným zástupcom J série. Na druhé miesto sa prebojoval Huawei Mate 20 Lite, ktorý ťaží z akciovej ceny pre Magentu 1.

Tretia priečka aj tentoraz patrí šikovnému Samsungu Galaxy A7, ktorý láka na trojicu fotoaparátov vzadu. Predaje Motoroly Moto G6 Play sa v marci oproti minulému mesiacu znížili, stále však stačili na udržanie v tabuľke. Cenovo dostupný Huawei P smart 2019 si polepšil a mini rebríček najpredávanejších smartfónov uzatvára.

Nasledujúci zoznam je doplnený o cenu telefónu, ktorá platí pre paušál ÁNO M s mesačným poplatkom 20 €.

TOP5 najpredávanejších smartfónov v marci 2019:

1. Samsung Galaxy J6+ (úvodná platba 19 € + 3 € mesačný poplatok)

2. Huawei Mate 20 Lite (úvodná platba 119 € + 8 € mesačný poplatok)

3. Samsung Galaxy A7 (2018) (úvodná platba 119 € + 5 € mesačný poplatok)

4. Motorola Moto G6 Play (úvodná platba 1 € + 1 € mesačný poplatok)

5. Huawei P Smart (2019) (úvodná platba 19 € + 3 € mesačný poplatok)

ikona

Telekom: TOP5 najpredávanejších smartfónov a tabletov vo februáriNa čelo rebríčka sa prebojoval lacný Samsung série J. Dobre sa darí aj Motorole, a nechýbajú ani obľúbené modely od Huawei.

Náš malý rebríček TOP5 smartfónov Telekomu zostavujeme z desiatky najpredávanejších telefónov za uplynulý mesiac. V tej marcovej sa ešte nachádza: Huawei P20 Lite, Huawei Y6 2018, Apple iPhone 8, Alcatel 2008 a Apple iPhone XS.

Poradie najpredávanejších tabletov sa vôbec nezmenilo. Stále tu máme len trojicu modelov, pričom vedie osempalcové Lenovo pred dvojicou od Huawei.

1. Lenovo Tab4 8

2. Huawei MediaPad T3 10

3. Huawei MediaPad M5 lite

Zdroj: operátor

Diskusia k článku:

Začať diskusiu