LG V40 ThinQ možno dostane až päť fotoaparátov

S blížiacim sa príchodom berlínskej výstavy IFA 2018 pribúda špekulácií o pripravovaných novinkách, ktoré tam možno uvidíme. Jednou z nich má byť top model LG radu V, ktorý sa vraj predstaví s päticou fotoaparátov.

Rad LG V patrí spolu so sériou G k tomu najlepšiemu, čo si od kórejského výrobcu môžeme kúpiť. Nástupcu LG V30, ktorý mal premiéru pred rokom, by sme mohli spatriť na tohtoročnej výstave IFA (alebo možno až v novembri) a vraj sa máme na čo tešiť.

Rendery LG V40 ThinQ naznačujú, že vzadu bude mať tri a vpredu dva snímače. Prvým smartfónom s trojitým zadným fotoaparátom bol Huawei P20 Pro, podobnou cestou sa vraj vydalo aj LG.

obr. mysmartprice.com

Okrem dvoch farebných fotoaparátov, z toho jeden bude dúfajne tradične širokouhlý, by mal tretí ponúknuť trojnásobné priblíženie. Huawei P20 Pro nemá širokouhlý fotoarát, ale stavil na jeden farebný a druhý čiernobiely snímač. Tretím je aj u P20 Pro teleobjektív s trojnásobným optickým priblížením.

obr. mysmartprice.com

Po vzoru LG G7 by mala mať pripravovaná novinka rovnaké rozmiestnenie hardvérových prvkov, teda tlačidlo hlasového asistenta a klávesy ovládania hlasitosti vľavo, vypínač vparvo. Čítačka odtlačkov zrejme ostane vzadu. Displej by mal byť natiahnutý na maximum so softvérovou úpravou výrezu. Hovorí sa o 6,'' P-OLED displeji s QHD+ rozlíšením, Snapdragone 845, až 8 GB RAM, 256 GB úložisku a 3300 mAh batérii.

Vlani bolo LG V30 uvedené tesne pred zahájením výstavy IFA, možno sa tak novinky dočkáme už onedlho. Dátum na displeji smartfónu však môže naznačovať, že premiéra sa bude konať až v novembri.

Zdroj: mysmartprice.com

Diskusia k článku:

Nightmare 24.08.2018 - 17:20

Fuha..to uz je trochu moc nie?:D

Peter Križian24.08.2018 - 23:01 Trvalý odkaz

ale vzadu len tri, takze to nic nove nie je, to len nasleduju Huawei :) s tym rozdielom, ze jeden bude sirokouhly... co je super:)

Martin25.08.2018 - 14:46 Trvalý odkaz

"spatrit"... dlho som take slovo nepocul... nebude to cechizmus?

Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

Wayne25.08.2018 - 15:25 Trvalý odkaz

Vskutku, slovensky ekvivalent je napriklad uzrieť.

Celá diskusia 7 príspevkov