Takto fotí Huawei P Smart

Nasledujúce snímky vytvorené fotoaparátom smartfónu Huawei P Smart s vyčisteným objektívom a snahou o čo najstabilnejšiu pozíciu fotografa sme vybrali z našich najlepších záberov. V každej situácii sa snažíme vytvárať aspoň dve snímky, rozumne využívať HDR, výnimočne aj upravovať expozíciu. Po vytvorení už do snímok nijako nezasahujeme.

Zadný fotoaparát: 13 Mpix (4:3) / 9 Mpix (18:9), LED blesk, video Full HD (30 fps), AF (PDAF), clona f/2.2

pomocný fotoaparát: 2 Mpix

Predný fotoaparát: 8 Mpix (4:3) / 5 Mpix (18:9), video Full HD, clona f/2.0

Ďalšie parametre nájdete v článku Základné info: Huawei P Smart.

Krátky komentár:

Braček Honoru 9 Lite ponúka slabšiu prednú kameru, vzadu sú to vyrovnaní súperi. Cez deň sú zábery obstojné, večer je to bieda. Osobne si myslím, že sa v tejto cenovej kategórii dajú nájsť aj lepšie fotomobily. Rýchle spustenie fotoaparátu dvojitým stlačením hlasitosti nadol je už bežná vec. V nastaveniach fotoaparátu vám odporúčam položku Ultra rýchla snímka zmeniť na "Otvoriť fotoaparát". Páči sa mi staré riešenie prostredia fotoaparátu - zľava vyrolujete ponuku všetkých režimov, sprava zase nastavenia. Žiaľ, tam výhody spomaleného fotoaparátu bez stabilizácie končia. Huawei P Smart ma v tomto smere vôbec nepresvedčil.

GALÉRIA FOTOGRAFIÍ

Všetky fotografie v článku sú v plnej kvalite, preto môže pri pomalom internetovom pripojení chvíľu trvať ich načítanie. Otvorenie obrázkov kliknutím / dotykom prináša len pohodlie listovania medzi jednotlivými zábermi (klikom myši alebo dotykom obrazovky otvoríte ten istý súbor). Ak máte v ruke smartfón či tablet, detaily si pozriete aj klasickým priblížením snímky dvomi prstami. Pravým tlačidlom myši alebo podržaním prsta na obrázku môžete slobodne snímky uložiť do vášho zariadenia, skúmať detaily a analyzovať EXIF.

GALÉRIA VIDEÍ

Diskusia k článku:

Začať diskusiu