Takto fotí HTC U11 life

Nasledujúce snímky vytvorené fotoaparátom smartfónu HTC U11 life s vyčisteným objektívom a snahou o čo najstabilnejšiu pozíciu fotografa sme vybrali z našich najlepších záberov. V každej situácii sa snažíme vytvárať aspoň dve snímky, rozumne využívať HDR, výnimočne aj upravovať expozíciu. Po vytvorení už do snímok nijako nezasahujeme.

Zadný fotoaparát: 16 Mpix (4:3) / 12 Mpix (16:9), LED blesk, video 4K (30 fps) / Full HD (30 fps), AF (PDAF), clona f/2.0, 1/8000 - 2 s.

Predný fotoaparát: 16 Mpix (4:2) / 12 Mpix (16:9), video Full HD, clona f/2.0

Ďalšie parametre nájdete v článku Základné info: HTC U11 Life.

Krátky komentár:

Veľmi zaujímavý počin. Cez deň pekné snímky, predná kamera jedna z najlepších na trhu, podporuje aj HDR, ale večer všetko nadšenie opadne. Na to pozor. Rýchle spustenie dvojitým stlačením vypínača určite využijete. Na prostredie fotoaparátu si treba chvíľku zvykať, všetko podstatné vytiahnete z ľavej bočnej lišty. Ale ovládaniu nemám veľmi čo vyčítať, už tu máme na trhu aj horšie experimenty. Navyše, prepínanie medzi zadnou a prednou kamerou je pekne poruke, to iste platí o prepínaní medzi fotografiou a videom.

GALÉRIA FOTOGRAFIÍ

Všetky fotografie v článku sú v plnej kvalite, preto môže pri pomalom internetovom pripojení chvíľu trvať ich načítanie. Otvorenie obrázkov kliknutím / dotykom prináša len pohodlie listovania medzi jednotlivými zábermi (klikom myši alebo dotykom obrazovky otvoríte ten istý súbor). Ak máte v ruke smartfón či tablet, detaily si pozriete aj klasickým priblížením snímky dvomi prstami. Pravým tlačidlom myši alebo podržaním prsta na obrázku môžete slobodne snímky uložiť do vášho zariadenia, skúmať detaily a analyzovať EXIF.

GALÉRIA VIDEÍ

Diskusia k článku:

Začať diskusiu