Na jeden záber: Samsung Galaxy S9+

V podrobnej videorecenzii 6,2-palcového top modelu Samsungu s výborným duálnym fotoaparátom a natiahnutým QHD+ displejom sa dozviete, čo si o ňom myslí kolega Richard.

Názor kolegu Tomáša ste si už mohli prečítať v našej textovej recenzii, ktorú sme nedávno zverejnili. Novinke ťažko niečo vyčítať, ponúka špičkový hardvér a osvedčený dizajn minuloročných vlajových lodí radu Galaxy S8. Nechýba odolnosťou voči vode a prachu s certifikáciou IP68.

Snímač odtlačov sa presťahoval na rozumnejšie miesto pod objektív zadného fotoaparátu, ktorý tentoraz tvoria dva snímače s variabilnou clonou f/1.5 a f/2.4. Jej prácu môžete nechať na automatiku alebo prepínať ručne. Pribudlo nahrávanie super spomalených videí rýchlosťou 960 snímok za sekundu a v 4K rozlíšení máte na výber aj 60 fps. Es osmička zvládla pri 4K videu iba 30 fps. Komentár k práci fotoaparátov aj skúšobné snímky a videá nájdete v článku Takto fotí Samsung Galaxy S9+.

Samsungu Galaxy S9+ dostal stereo reproduktory, výkonný procesor vlastnej výroby Exynos 9810 operačná pamäť RAM narástla na 6 GB. Kapacita batéria sa oproti Galaxy S8+ nezmenila, stále tu máme 3500 mAh. Telefón môžete odomykať skenerom dúhovky aj rozpoznávaním tváre. Obidve funkcie sa dajú používať naraz.

Kompletné informácie o hardvérovej výbave sa dočítate v našom tradičnom základnom infe.

Videorecenzia

Chcete byť vždy v obraze? Sledujte náš YouTube kanál Fony.sk

Diskusia k článku:

peter34 23.03.2018 - 13:45

Video ako vždy výborné, len by som Ťa opravil s tým full frame fotoaparátom, snímač má rozmery 36x24 mm takže uhlopriečka bude mať viac než tebou spomínaných 36 mm.

Peter Hunka24.03.2018 - 13:42 Trvalý odkaz

Na always on dipleji treba kliknut dva krat na ikonku a dostanete sa do aplikacie.

Celá diskusia 3 príspevky