Takto fotí CAT S31

Nasledujúce snímky vytvorené fotoaparátom smartfónu CAT S31 s vyčisteným objektívom a snahou o čo najstabilnejšiu pozíciu fotografa sme vybrali z našich najlepších záberov. V každej situácii sa snažíme vytvárať aspoň dve snímky, rozumne využívať HDR, výnimočne aj upravovať expozíciu. Po vytvorení už do snímok nijako nezasahujeme.

Zadný fotoaparát: 8 Mpix (4:3), LED blesk, AF, clona f/2.3, HD video (30 fps)

Predný fotoaparát: 2 Mpix (4:3), FF, clona f/2.6, HD video

Ďalšie parametre nájdete v článku Základné info: CAT S31.

Krátky komentár:

Jednoduchý fotoaparát, ktorého rýchle spustenie môžete priradiť oranžovému tlačidlu. Prostredie fotoaparátu je jednoduché, reakcie extrémne pomalé. Kvalita snímok nevýrazná, ale nejde o žiadnu tragédiu. Predná kamera je tu skôr do počtu. Záznam HD videa (obomi kamerami) bude na HD displeji stačiť. Toto je skrátka odolný mobil pre ľudí, ktorí spravia pár fotografií mesačne.

GALÉRIA FOTOGRAFIÍ

Všetky fotografie v článku sú v plnej kvalite, preto môže pri pomalom internetovom pripojení chvíľu trvať ich načítanie. Otvorenie obrázkov kliknutím / dotykom prináša len pohodlie listovania medzi jednotlivými zábermi (klikom myši alebo dotykom obrazovky otvoríte ten istý súbor). Ak máte v ruke smartfón či tablet, detaily si pozriete aj klasickým priblížením snímky dvomi prstami. Pravým tlačidlom myši alebo podržaním prsta na obrázku môžete slobodne snímky uložiť do vášho zariadenia, skúmať detaily a analyzovať EXIF.

GALÉRIA VIDEÍ

Diskusia k článku:

Začať diskusiu