Ako vyhrať Bose SoundLink Micro? (Predstavenie ceny v ankete Mobil roka 2017)

Aj vy sa môžete zapojiť do každoročnej ankety Mobil roka 2017 Powered by O2. V nej spolu s partnermi hľadáme najlepší smartón, mobil s ideálnym pomerom cena / výkon, najlepší gadget či Bluetooth reproduktor.

Hlasovať za svojich favoritov v každej zo siedmych kategórií môžete na webe www.mobilroka.sk už len do konca týždňa. Zároveň budete zaradení do súťaže o jednu z deviatich skvelých cien.

Vyhrať môžete napríklad Bluetooth reproduktory SoundLink Micro od firmy Bose. Je pogumovaný, takže prežije ľahký kontakt s vodou či drobný dážď a z drobného tela dokáže rozohrať naozaj hlučnú diskotéku. Možnosti jeho využitia ešte rozširuje integrovaný gumený pás pre upevnenie na ruksak či iný predmet.

Výrobca udáva výdrž až 6 hodín na jedno nabitie, no podľa našich skúseností to pri využívaní normálnych hlasitostí bude ešte oveľa viac.

SoundLink Micro nie je len štandardný Bluetooth reproduktor jednoducho prehrávajúci hudbu z mobilu. V ankete Mobil roka 2017 môžete tieto zázraky vyhrať rovno dva. Po ich spojení cez párovaciu aplikáciu potom dokážete hudbu prehrávať v režime Stereo, alebo po aktivácii režimu Party mode vo viacerých miestnostiach naraz.

Bližší pohľad na túto cenu sme vám priniesli v recenzii Bose SoundLink Micro - malý odolný krikľúň.

Hlasovať v ankete môžete do 11. februára 2018.

Diskusia k článku:

Začať diskusiu