Na jeden záber: Huawei Mate 10 Pro

Druhý pohľad kolegu Richarda na šesťpalcový top model radu Mate 10 s Full View displejom a výborným duálnym fotoaparátom.

Huawei Mate 10 pro je výkonný smartfón poháňaný najnovším procesorom Kirin 970 s umelou inteligenciou (AI). Detekciu pohybu a digitálny zoom pomocou AI využíva napríklad duálny fotoaparát vytvorený v spolupráci s firmou Leica. Disponuje 12 Mpix RGB (farebným) a 20 Mpix monochromatickým (čierno-bielym) snímačom, optickou stabilizáciou obrazu, bokeh efektom a clonou f/1.6 pre oba objektívy.

Šesťpalcový displej s pomerom strán 18:9 a Full HD+ rozlíšením vypĺňa takmer celú prednú stenu. Na čítačku odtlačkov vpredu neostalo miesto, nájdeme ju na zadnej strane. V recenzii sme okrem fotoaparátu pochválili výbornú výdrž na jedno nabitie, konštrukciu odolnú voči vode i prachu a špeciálne "desktopové" rozhranie po pripojení k TV či monitoru.

O kvalite snímok a videí sa môžete presvedčiť v článku Takto fotí Huawei Mate 10 Pro, kompletné informácie o hardvérovej výbave sa dočítate v základnom infe.

Videorecenzia

Chcete byť vždy v obraze? Sledujte náš YouTube kanál Fony.sk

Diskusia k článku:

Karol 27.11.2017 - 14:52

Výborne Richard. Super recenzia,už dva týždne som na ňu čakal. Normálne celé noci nespím kvôli tomu či si mám alebo nemám tento telefón kúpiť -:) A nedá mi nepovedať,že minule asi tak pred mesiacom som pozeral recenziu na mobilenet.cz od Martina Pultznera(už neviem aký telefón to bol, myslim že S7) a normálne som to nevydržal pozerať celé až do konca. Vôbec ma to nebavilo. Pripadalo mi to také umelé,ako keby celú tú recenziu čítal niekde z papiera. Richard je top, number 1 na tieto videorecenzie. -:)

Celá diskusia 1 príspevok