Takto fotí Xiaomi Mi 5X

Nasledujúce snímky vytvorené fotoaparátom smartfónu Xiaomi Mi 5X s vyčisteným objektívom a snahou o čo najstabilnejšiu pozíciu fotografa sme vybrali z našich najlepších záberov. V každej situácii sa snažíme vytvárať aspoň dve snímky, rozumne využívať HDR, výnimočne aj upravovať expozíciu. Po vytvorení už do snímok nijako nezasahujeme.

Zadný fotoaparát: duálny 12 Mpix (4:3) (ekvivalentná ohnisková vzdialenosť 26 mm), AF (PDAF), clona f/2.2, uzávierka 1/1000 - 1/15 s, teleobjektív (ekvivalentná ohnisková vzdialenosť 50 mm) clona f/2.6, dual LED blesk, video 4K (30 fps)

Predný fotoaparát: 5 Mpix (4:3), video Full HD (30 fps), clona f/2.0

Ďalšie parametre nájdete v článku Základné info: Xiaomi Mi 5X.

Krátky komentár:

Staré známe prostredie a žiadne prekvapenia ani v kvalite fotografií. HDR účinné, večerné fotky slabšie ale s dobrým svetlom to celkom ujde. Celkom ma pobavil takmer úplne presný odhad veku. To je celkom vtipná funkcia večer k pivu.

GALÉRIA FOTOGRAFIÍ

Všetky fotografie v článku sú v plnej kvalite, preto môže pri pomalom internetovom pripojení chvíľu trvať ich načítanie. Otvorenie obrázkov kliknutím / dotykom prináša len pohodlie listovania medzi jednotlivými zábermi (klikom myši alebo dotykom obrazovky otvoríte ten istý súbor). Ak máte v ruke smartfón či tablet, detaily si pozriete aj klasickým priblížením snímky dvomi prstami. Pravým tlačidlom myši alebo podržaním prsta na obrázku môžete slobodne snímky uložiť do vášho zariadenia, skúmať detaily a analyzovať EXIF.

GALÉRIA VIDEÍ

Diskusia k článku:

Začať diskusiu