Takto fotí Lenovo Moto M (XT1663) + videá z mobilu

Nasledujúce snímky vytvorené fotoaparátom smartfónu Lenovo Moto M (XT1663) s vyčisteným objektívom a snahou o čo najstabilnejšiu pozíciu fotografa sme vybrali z našich najlepších záberov. V každej situácii sa snažíme vytvárať aspoň dve snímky, rozumne využívať HDR, výnimočne aj upravovať expozíciu. Po vytvorení už do snímok nijako nezasahujeme.

Zadný fotoaparát: 16 Mpix (4:3), dual LED blesk, Full HD video (30 fps), AF (PDAF), clona f/2.0, uzávierka 1/3200 - 2/3 s

Predný fotoaparát: 8 Mpix (4:3), Full HD video (30 fps)

Ďalšie parametre nájdete v článku Základné info: Lenovo Moto M (XT1663).

Krátky komentár:

Lenovo Moto M vytvára celkom pekné fotky aj video. Prostredie ponúka zopár rozumných riešení (tlačidlo HDR pekne poruke či praktickú vodováhu), prepnutie na prednú kameru však mohlo byť umiestnené bližšie k spúšti (a nie vľavo hore). Z režimov (profesionálne, panoráma, nočná scenéria, efekty) ma nič extra nezaujalo, výhodou panorámy je, že ju môžete snímať do úplne všetkých smerov. Na video musíte najprv prepnúť, jeho skromné nastavenia (zmena rozlíšenia VGA až FHD) nájdete len v režime fotoaparátu. Predná kamera je prekvapivo slušná.

Všetky fotografie v článku sú v plnej kvalite, preto môže pri pomalom internetovom pripojení chvíľu trvať ich načítanie. Otvorenie obrázkov kliknutím / dotykom prináša len pohodlie listovania medzi jednotlivými zábermi (klikom myši alebo dotykom obrazovky otvoríte ten istý súbor). Ak máte v ruke smartfón či tablet, detaily si pozriete aj klasickým priblížením snímky dvomi prstami. Pravým tlačidlom myši alebo podržaním prsta na obrázku môžete slobodne snímky uložiť do vášho zariadenia.

GALÉRIA FOTOGRAFIÍ

GALÉRIA VIDEÍ

Diskusia k článku:

Začať diskusiu