Takto fotí Alcatel Idol 4S (6070K) + videá z mobilu

Nasledujúce snímky vytvorené fotoaparátom smartfónu Alcatel Idol 4S (6070K) s vyčisteným objektívom a snahou o čo najstabilnejšiu pozíciu fotografa sme vybrali z našich najlepších záberov. V každej situácii sa snažíme vytvárať aspoň dve snímky, rozumne využívať HDR, výnimočne aj upravovať expozíciu. Po vytvorení už do snímok nijako nezasahujeme.

Zadný fotoaparát: 16 Mpix (4:3) / 12 Mpix (16:9), dual LED blesk, AF, clona f/2.0, expozičný čas (1/8000 až 1/2 s), video Full HD (30 fps) / 4K (30 fps),

Predný fotoaparát: 8 Mpix (4:3) / 4 Mpix (16:9), clona f/2.27, Full HD video (30 fps), LED blesk,

Ďalšie parametre nájdete v článku Základné info: Alcatel Idol 4S (6070K).

Všetky fotografie v článku sú v plnej kvalite, preto môže pri pomalom internetovom pripojení chvíľu trvať ich načítanie. Otvorenie obrázkov kliknutím / dotykom prináša len pohodlie listovania medzi jednotlivými zábermi (klikom myši alebo dotykom obrazovky otvoríte ten istý súbor). Ak máte v ruke smartfón či tablet, detaily si pozriete aj klasickým priblížením snímky dvomi prstami. Pravým tlačidlom myši alebo podržaním prsta na obrázku môžete slobodne snímky uložiť do vášho zariadenia.

GALÉRIA FOTOGRAFIÍ

GALÉRIA VIDEÍ

Vo videu natočenom prednou kamerou opisujem všetky postrehy z práce s fotoaparátom. Oplatí sa ho pozrieť nielen kvôli zhodnoteniu kvality predného fotoaparátu:

Diskusia k článku:

Andrej 12.09.2016 - 12:33

Keď už pripravujete recvenziu prosim pporovnajte aj zvukove vystupy modelu Idol 3 a Idol 4 (S). Ci sa oplati kvoli lepsim repro prejst na novsiu radu alebo pockat ked trochu zlacnie...

Celá diskusia 1 príspevok