Na jeden záber: OnePlus 3

Oplatí sa objednávať z cudziny unikátny 5,5-palcový android so 6-gigovou ramkou? Odpovede sme hľadali nielen v recenzii, ale aj v našom tradičnom videu.

 

Už žiadne objednávanie na pozvánky, OnePlus 3 si môže každý z vás nechať poslať z oficiálneho obchodu OnePlus.net, a to len za 399 eur. Narozdiel od mnohých čínskych telefónov je distribúcia do Európy vyladená; v balení nájdete napríklad nabíjačku so slovenskou koncovkou do zásuvky.

 

Ak vás tento model zaujíma, určite si prečítajte recenziu OnePlus 3, ktorú písal kolega Tomáš. Jeho postrehy už tradične doplnilo moje šaškovanie pred kamerou. V nasledujúcich trinástich minútach sa vám pokúsim povedať všetko podstatné o jednom z najvýkonnejších androidov na trhu.

 

Ak vás zaujímajú základné parametre tohto smartfónu, otvorte si Základné info: OnePlus 3, ak len výstupy z jeho fotoaparátu, potom sa určite oplatí kliknúť na článok Takto fotí OnePlus 3.

 

Diskusia k článku:

Nightmare 04.08.2016 - 16:49

Riso takze nemusim ako na Samsungoch najprv rozsvietit displej a az potom odomknut citackou?:) to je velice dobre riesenie

Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

Wayne04.08.2016 - 18:04 Trvalý odkaz

Vlastné to tak s rozsvietenim majú iba Samsung a Apple ? :) A možno Lenovo (Meizu)? Nexus, Xiaomi, to majú podobne. Je to mimoriadne návyková záležitosť.

Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

Wayne04.08.2016 - 19:42 Trvalý odkaz

Niekoľko postrehov:
Vo verzii 3.2.2 už funguje detekcia či je telefón vo vrecku, všetky gestá sú odteraz veľmi prudko použiteľné a nestane sa ani už že sa mi prelínajú pesničky na spotify kvôli proximity senzoru.

"Valcekovy" je iba kábel v balení. Objednal som si ďalší set nabíjačka + kábel, ten už je plosky ako u predošlých modelovv.

Ak mi niečo napadne, doplním...

Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

mental.disease04.08.2016 - 20:02 Trvalý odkaz

Kamošovi som ho dnes objednal, vystrašilo ho, že bude nedostupný. Chcel silikónové púzdro k nemu, ale neni. Tak som mu objednal púzdro Sandstone. To bude asi "hard case" plastic, je to moc hrubé a tvrdé?

Celá diskusia 20 príspevkov