Zabudnite na instagramové filtre, krásna Prisma dostupná už aj pre Android

Nedávno sme vám predstavili novú aplikáciu, ktorá dokáže fotografie premeniť na obrázky, akoby ich maľovali štetce a perá umelcov všetkých možných smerov. A je v tom fakt dobrá. Takže, ak sa tak zatiaľ nestalo, čoskoro váš Facebook zasiahne vlna upravených profiloviek, ktoré prešli aplikáciou Prisma.

Porovnali sme verzie pre iOS aj Android a nenašli sme jediný rozdiel. Ponuka filtrov je zhodná, obe verzie tiež ponúkajú zoslabenie efektu pohybom prsta do strany. Samozrejme, možnosti zdieľania exportovaného obrázka sú už dané možnosťami operačného systému, ale inak sú to dve navlas rovnaké appky. Za to si tvorcovia zaslúžia pochvalu.

Ak sa vám Prisma filtre páčia, nainštalujte si túto bezplatnú aplikáciu do vášho smartfónu z nasledujúcich odkazov: Prisma pre iOS, Prisma pre Android.

Prečítajte si tiež: iOS a Android TIP: Prisma dodá fotografii vzhľad umeleckého diela (12. 7. 2016)

Diskusia k článku:

cas 25.07.2016 - 15:17

Skúsil som. Potvrdzujem, výsledné fotky naozaj vyzerajú skvelo. Zamrzí však skutočnosť, že aplikácia filtra je možná len po pripojení sa na internet. A je dosť možné, že fotky sa určite uploadujú na vzdialený server a ostávajú tam :-(

cas25.07.2016 - 15:26 Trvalý odkaz

Dodávam, že asi po 10 minútach sa s apkou už nedalo pracovať. Vyskočila hláška o zahltení servera mnohými použivateľmi. Po aplikovaní filtra sa aj vyše minúty nič nedialo.

Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

Wayne25.07.2016 - 15:49 Trvalý odkaz

Je to online aplikacia, vsetky zmeny sa deju na online serveroch, ak je pripojenych privela pouzivatelov, smola. Druha vec, ten vodoznak (ak sa niekomu objavuje na fotkach) sa da odstranit v nastaveniach.

cas25.07.2016 - 22:25 Trvalý odkaz

Recenzie používateľov hovoria za všetko. Nepoužiteľné! Preťažené servre. Škoda.

Richard Hombauer26.07.2016 - 02:40 Trvalý odkaz

na iPhone som s tým nemal ani raz problém. ale popularita služby očividne prekonala pripravenosť jej autorov.

Celá diskusia 6 príspevkov