Na jeden záber: Samsung Gear S2 classic

Recenzia inteligentných hodiniek s klasickým vzhľadom, koženým remienkom, 1,2-palcovým ciferníkom, snímačom tepu srdca a odolnosťou proti ošplechnutiu vodou.

Samsung Gear S2 classic sú z dvojice hodiniek Gear S2 svojím vzhľadom viac podobné klasickým hodinkám, než súrodenec Gear S2 sport, ktorý dostal skôr moderný dizajn. Majú ozubený 1,2-palcový ciferník s rozlíšením 360 x 360 bodov, kožený remienok, ktorý môžete bez problémov nahradiť iným.

ikona

Základné info: Samsung Gear S2 (SM-R720)Nástupca dostal okrúhly 1,2'' ciferník s rozlíšením 360 x 360 bodov, dvojjadrový procesor, 4 GB vnútornú pamäť, podporu Bluetooth 4.1, NFC, snímač tepu srdca a 3G model disponuje aj e-SIM kartou s možnosťou hlasových hovorov.

Nechýba odolnosť proti vode, hodinky spĺňajú certifikáciu IP68, a tak ich nemusíte skladať pri umývaní rúk alebo sprchovaní. Vo vnútri pracuje operačný systém Tizen (ten sa nám v redakcii viac pozdáva než Android Wear), o výkon sa postará dvojjadrový 1 GHz procesor a 512 MB RAM. Vnútorný priestor ponúkne 4 GB kapacitu. Konektivitu zabezpečí Bluetooth 4.1, NFC a nabijete ich cez kolísku s microUSB konektorom. Batéria s kapacitou 250 mAh postačí na dva až tri dni bežného používania.

Na jeden záber: Samsung Gear S2 classic

Chcete byť vždy v obraze? Sledujte náš YouTube kanál Fony.sk

Diskusia k článku:

Začať diskusiu